Selgelt elame kiire suhtlemise ajastul, kus kõik näib vajavat meie kohest tähelepanu – olgu selleks siis mobiiltelefon, e-kirjad, sõnumid või sotsiaalmeedia. Kuigi kõik see võib tunduda mingil hetkel väga vajalik ning me võime arvata, et me ei suudaks ilma kõige selleta toime tulla, võib see samal ajal meid kurnavalt survestada. Koolituse eesmärk on ümberhäälestada oma mõttelaadi, et vähendada stressi ja kogeda vähem negatiivseid emotsioone. Samuti on mindfulness rakendatav ka stressi ennetajana, kuna aitab toetada tervislikke mõttemustreid ning on rohkelt rakendust leidnud üle maailma paljudes vaimse tervise toetusprogrammides.

Lektor: Loore Martma

Loore MartmaTeatripedagoog ja näitleja
Loore Martma on lavastaja, näitleja, muusik, teatripedagoog ning andunud psühholoogiahuviline. Oma magistritööga Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikoolis uuris ta stressi, depressiooni ja läbipõlemist. Mitmekülgsed teadmised ja kogemused koolinoorte ja täiskasvanute vaimse tervise teemadel on viinud teda koostöösse projekti Peaasi meeskonnaga, kes korraldavad koolitusi ja loenguid erinevatele vanuse- ja huvigruppidele praktilise psühholoogia teemadel.

13.30-14.00 Registreerimine ja tervituskohv

14.00– 18.30  Mindfulness

• Keha ja meel
  • Stress, ärevushäired, paanikahood, depressioon ning läbipõlemine
  • Mis on Mindfulness?
  • MBSR – Mindfulness Based Stress Reduction
  • Teadveoleku harjutused

07.11.2017, Tallinn

Koolituse kestus:
    5 akadeemilist tundi

Kõik huvilised olenemata ametist. Grupi suurus 12 osalejat!

Osalustasu alates

Hinnas on: loeng, elektroonilised õppematerjalid ja kohvipausid.
    Lõunapausi hind ei sisaldu hinnas! Lõunasöök on võimalik juurde osta hinnaga 11,5 €.

Õppepäevale registreerimiseks on mitu võimalust:

• täitke registreerimisvorm

Koolitus toimub Tallinnas, asukoha detailid selguvad nädal enne koolitust.

07.11.17 - ÕPPEPÄEV: Meeleteadlikkus tööajal ja puhkehetkedel