Koolitusel anname ülevaate ja soovitusi 2017. aasta majandusaasta aruande koostamise olulisematest nüanssidest.

Lektorid: Toomas Villems ja Rita Rätsepp

Toomas Villems
Toomas VillemsVillems & Partnerid OÜ vandeaudiitor
Toomas Villems on üle kahekümneaastase vandeaudiitori kogemusega lektor raamatupidamise ja auditeerimisvaldkonnas. Ta on audiitoräriühingu Villems ja Partnerid OÜ asutaja ning partner.
Rita Rätsepp
Rita Rätsepppsühholoog
Rita Rätsepp on lõpetanud Konservatooriumi Lavakunsti Kateedri näitlejana ja töötanud sellel erialal üle kahekümne aasta. Psühholoogia õpinguid alustas 2001.a. Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, mille lõpetas 2008.a. Läbinud lisaks Audentese Ülikooli magistriõppe nõustamispsühholoogias. 2008. aastal sai sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistrikraadi Akadeemiast Nord. Praktiseerinud Tallinna Lastehaiglas, Kesklinna Lastepolikliinikus ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliiniku lasteosakonnas. Töötanud Rocca al Mare kooli psühholoogina 2007-2016.

9.30-10.00 Registreerimine ja tervituskohv

10.00-12.15 Majandusaasta aruanne
Toomas Villems

• Ülevaade jõustunud ja plaanitavatest muudatustest Eesti Finantsaruandluse Standardites;
  • Lühiülevaade aruandekohustuslasi puudutavatest Audiitortegevuse seaduse muudatustest;
  • Millised on majandusaasta aastaaruande koostamise sõlmprobleemid;
    Aastaaruande koostamisega seonduvad tegevused;
  • Ülevaade aastaaruande lisades avalikustamisele kuuluva info miinimumnõuetest sõltuvalt aruande tüüpidest;
  • Ülevaade enamlevinud vigadest, mida on praktikas aastaaruannete koostamisel tehtud;
  • Ülevaade olulisematest jõustunud või jõustuvatest maksuseaduste ja muude seaduste muudatustest.

12.15-12.45 Paus

12.45-14.15 Emotsioonide mõju tervisele
Rita Rätsepp

14.02.18, hotell Euroopa, Tallinn

raamatupidajad, finantsspetsialistid ja –juhid ning kõik teised raamatupidamisvaldkonna töötajad

Osalustasu

Hinnas on: loengud, elektroonilised õppematerjalid ja kohvipausid.

14.02.18 - Koolitus: Muutunud nõuded ja vormid äriühenduste 2017. majandusaasta aruande koostamisel!