Koolitusel eesmärk on anda ülevaade sellel aastal kehtima hakanud määrusest „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ ning jagada praktilisi soovitusi määruse rakendamiseks (sh kuidas ajakohastada dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid).

Lektorid: Liivi Karpištšenko ja Rita Rätsepp

Liivi Karpištšenko
Liivi KarpištšenkoMajandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, dokumendihalduse valdkonna juht
Liivi Karpištšenko on töötanud nii dokumendihalduse kui ka IT valdkonnas. Praegu on tema tööks koordineerida asjaajamise ja elektroonilise dokumendihalduse arengut avalikus sektoris, toetades sellega avalike teenuste arengut.
Rita Rätsepp
Rita Rätsepppsühholoog
Rita Rätsepp on lõpetanud Konservatooriumi Lavakunsti Kateedri näitlejana ja töötanud sellel erialal üle kahekümne aasta. Psühholoogia õpinguid alustas 2001.a. Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, mille lõpetas 2008.a. Läbinud lisaks Audentese Ülikooli magistriõppe nõustamispsühholoogias. 2008. aastal sai sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistrikraadi Akadeemiast Nord. Praktiseerinud Tallinna Lastehaiglas, Kesklinna Lastepolikliinikus ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliiniku lasteosakonnas. Töötanud Rocca al Mare kooli psühholoogina 2007-2016.

9.30-10.00 Registreerimine ja tervituskohv

10.00-12.15 Teenuste korraldamise alused ja teabehaldus
Liivi Karpištšenko

• Mis on avalik teenus?
  • Miks ja kuidas avalikku teenust juhtida?
  • Miks ja kuidas avalikku teenust mõõta?
  • Mis asi on proaktiivne teenus?
  • Kuidas teabehaldus erineb dokumendihaldusest?
  • Kuidas teavet kaardistada ja korrastada?
  • Kuidas teavet jagada ja vahetada?
  • Mis saab dokumentidest, dokumentide loetelust ja asjaajamiskorrast?

12.15-12.45 Paus

12.45-14.15 Emotsioonide mõju tervisele
Rita Rätsepp

14.02.18, hotell Euroopa, Tallinn

assistendid, juhiabid, arhivaarid ja kõik teised administratiivtöötajad

Osalustasu

Hinnas on: loengud, elektroonilised õppematerjalid ja kohvipausid.

14.02.18 - ÕPPEPÄEV: Määruse “Teenuste korraldamine ja teabehalduse alused“ rakenduspraktika!